LOGOWANIE

            

Harmonogram obowiązkowych spotkań z rodzicami w roku szkolnym 2017/2018

Lp.

Data

Godzina

Temat

1.

11.09.2017r. (poniedziałek)

1530

 

Spotkanie z rodzicami wszystkich klas;

sprawy organizacyjne

1630

Zebranie Rady Rodziców

2.

17.11.2017r.
(piątek)

1530

 

Spotkanie z rodzicami wszystkich klas; informacja o ocenach i zachowaniu

3.

15.01.2018r.
(poniedziałek)

1530

 

Podsumowanie wyników za I semestr          

4.

23.03.2018r. (piątek)

1530

 

Spotkanie z rodzicami wszystkich klas (w klasach maturalnych informacja o proponowanych ocenach rocznych)       

5.

28.05.2018r. (poniedziałek)

1530

 

Spotkanie z rodzicami klas I, II i III; informacja o proponowanych ocen rocznych

KONSULTACJE WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI

  Technikum Nr 6

Lp.

Klasa

Wychowawca

Dzień i godzina

1.

I Tbs

Ewa Morawska

Wtorek             12.25 - 13.10

2.

II Tms

Rafał Hajduk

Środa                9.40 – 10.25

3.

II Tbu

Jadwiga Lubas

Czwartek        11.35 – 12.20

4.

III Ts

Ewa Morawska

Wtorek            12.25 - 13.10

5.

III Tb

Sylwia Zapłatyńska

Czwartek        11.35 – 12.20

6.

III Tmo

Krzysztof Książek

Poniedziałek      8.50 – 9.35

7.

IV Tb

Elżbieta Stankiewicz

Środa              10.25 – 11.15

8.

IV Tmu

Sylwia Zapłatyńska

Czwartek        11.35 – 12.20

9.

IV Ts

Tomasz Łamasz

Wtorek            13.15 – 14.00

 

Technikum Nr 8

Lp.

Klasa

Wychowawca

Data i godzina

1.

I tli

Bernadeta Suchorzepka

Czwartek        12.25 – 13.10

2.

I tme

Dagmara Skubisz

Poniedziałek  11.35 – 12.20

3.

II tli

Małgorzata Łokińska

Środa                9.40 – 10.25

4.

II tme

Monika Szczepańska

Piątek             10.45 – 11.30

5.

III tli

Bernadeta Suchorzepka

Czwartek        12.25 – 13.10

6.

III tme

Aneta Malicka

Czwartek        10.45 – 11.30

7.

IV ti

Ryszard Hano

Wtorek              9.40 – 10.25

8.

IV tm

Ewelina Grodecka

Środa              11.35 – 12.20

9.

IV tlc

Aneta Malicka

Czwartek         10.45 – 11.30

 

ZSZ Nr 6

Lp.

Klasa

Wychowawca

Data i godzina

1.

I as

Elżbieta Sekuła

Wtorek              9.40 – 10.25

2.

I b

Tomasz Lachowicz

Czwartek        10.45 – 11.30

3.

I mme

Tomasz Lachowicz

Czwartek        10.45 – 11.30

4.

II am

Grzegorz Góral

Wtorek            13.15 – 14.00

5.

II bm

Wojciech Prajzner

Wtorek              8.50 –   9.35

6.

II se

Agata Pudlak

Wtorek              9.40 – 10.25

7.

III am

Iwona Sebastianka

Czwartek          9.40 – 10.25

8.

III se

Tomasz Łamasz

Piątek             14.05 – 14.50

Partnerzy