LOGOWANIE

            

Mikołajkowy mecz piłki nożnej

W dniu 11.12.2014 r. klasy I tli i IV tce rozegrały mecz piłki nożnej na sali gimnastycznej naszego Centrum. Mecz rozpoczął się od przywitania drużyn, po czym wszyscy zawodnicy z zapałem zabrali się do gry.

Skład klasy I tli:                                               Skład klasy IV tce:

1. Patryk Buczkowski                                     Wszyscy chłopcy obecni na meczu

2. Marcin Nowotarski

3. Jakub Babiak                                              Kapitanowie drużyn:

4. Adrian Para                                                 I tli- Jakub Babiak

5.  Kamil Kozak                                               IV tce- Arkadiusz Wielgosz

6. Maciej Chmiel

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Czytaj więcej: Mikołajkowy mecz piłki nożnej

Tenis stołowy

W dniu 18-19.11.2014 odbył się turniej w tenisa stołowego, w którym udział wzięli chłopcy i dziewczyny z naszej szkoły.
Chłopcy w składzie: Norbert Wojtowicz, Krystian Rodzeń, Mateusz Banaś zajęli 3 miejsce.
Dziewczęta w składzie: Gabriela Ćwiek, Aleksandra Majka, Ewelina Koniuszy, Kamila Lechocińska zajęły 5 miejsce.

  • 20141113_081136
  • 20141113_103558
  • 20141113_103600
  • 20141113_115025

Licealiada - piłka ręczna

W dniu 05-06.11.14. odbyły się zawody w ramach licealiady w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt. Dziewczęta zajęły 5 miejsce a chłopcy 2 miejsce.

Dziewczyny: Ćwiek Gabriela, Wąs Aleksandra, Puzacz Klaudia, Sekuła Agata, Repich Paulina, Fijor Magdalena, Hruszko Aneta, Korpal Patrycja, Gumienny Kornelia, Lechocińska Kamila, Mazurkiewicz Aleksandra.

Chłopcy: Koba Mateusz, Bik Mateusz, Kocur Kamil, Pikłowski Paweł, Szymański Piotr, Kogut Kacper, Kuśmież Krystian, Szagała Bartłomiej, Koralewicz Grzegorz, Grochoła Tomasz, Kowalski Kamil, Kwaśny Mateusz, Biernat Karol, Przytuła Jakub.

  • DSC02788
  • DSC02790
  • DSC02802
  • DSC02807

Licealiada w badmintona - półfinał

Półfinał wojewódzki licealiady w badmintona chłopców i dziewcząt odbył się 28/29.10.2014. Naszą szkołę reprezentowali:
- chłopcy: Puzacz Dominik, Adamski Daniel, Oleszek Bartłomiej, Galiczyński Paweł, Gumienny Krystian,
- dziewczęta: Gumienny Kornelia, Hruszko Aneta, Dańczak Edyta, Sykała Wioletta, Fidor Martyna.

  • IMG_20141028_111259
  • IMG_20141028_113927
  • IMG_20141029_110233

Partnerzy