LOGOWANIE

            

Nauczyciele

DYREKCJA

 

Robert Rybak - dyrektor CKZiU Nr 1 w Przemyślu

Jolanta Borowiec - wicedyrektor CKZiU Nr 1 w Przemyślu

Jarosław Kuligowski - wicedyrektor CKZiU Nr 1 w Przemyślu
  Marcin Mach - wicedyrektor CKZiU Nr 1 w Przemyślu

 

NAUCZYCIELE

Nazwisko i imię Przedmiot
Ams Elżbieta             Przedmioty ekonomiczne i logistyczne
Blatkiewicz-Łabińska Ewelina            Rewalidacja
Borowiec Jolanta Podstawy przedsiębiorczości, zawodowe ekonomiczne
Bury Anna Język niemiecki
Chmura Adam Zawodowe elektryczne
Chudzik Leszek           Zawodowe budowlane
Cichowlaz Jolanta            Zawodowe ochrona środowiska
Czarniecki Piotr            Religia
Czorniak Beata           WOS, zawodowe ekonomiczne
Droń Wiesław       Wychowanie fizyczne
Drozd Tomasz  Matematyka
Dudzik Wojciech                 Zawodowe mechaniczne
Dyrda Agnieszka               Biblioteka, wychowanie do życia w rodzinie
Ekiert Tomasz                  Wychowanie fizyczne
Fac Michał           Zawodowe mechatroniczne i informatyczne
Fedoryszak Marek           Zawodowe elektryczne
Fedyna Iwona Matematyka, informatyka
Flis Grażyna           Język angielski
Gajdzik Mariusz   W zakresie elektromechaniki
Golatowski Grzegorz              Fizyka, informatyka
Gorczyca Zbigniew       W zawodzie stolarz
Gorzko Piotr       Psycholog szkolny
Góral Grzegorz      Zawodowe budowlane, zawodowe instalacyjne
Grochowalska Marta       Matematyka, informatyka
Grodecka Ewelina Język niemiecki
Gudzio Stanisław             Wychowanie fizyczne
Hajduk Rafał     Zawodowe mechaniczne
Hajduk Stanisław   Zawodowe mechaniczne
Hano Ryszard            Zawodowe graficzne i informatyczne
Hnatiuk Lubomira                Język angielski
Jaciów Piotr     Zawodowe budowlane
Janicki Paweł           Wychowanie fizyczne
Jaśkiewicz Jerzy              Zawodowe elektryczne
Kij Tomasz            Religia
Kijowski Wojciech                Zawodowe mechaniczne
Kochanowicz Maciej           Zawodowe budowlane
Kotek - Zarębińska Halina  Biblioteka 
Kołcz Lesław W zakresie obróbki mechanicznej metali
Kowaliw-Szymańska Bożena             Geografia
Krzysik Piotr           Religia
Książek Krzysztof             Wychowanie fizyczne
Kuligowski Jarosław W zakresie obróbki mechanicznej metali
Kuniec Dorota Przedmioty ekonomiczne i logistyczne
Kuszyk Dariusz       Wychowanie fizyczne
Lachowicz Tomasz             Język polski
Lenczyk Janusz            Nauka jazdy
Lubas Jadwiga    Język niemiecki 
Łamasz Stanisław    W zakresie obróbki mechanicznej metali 
Łamasz Tomasz            Historia, wos, język polski 
Łogin Marzena           Pedagog, wychowanie do życia w rodzinie
Łogin Piotr              Zawodowe mechaniczne
Łokiński Ireneusz             W zawodzie mechanik pojazdów samochodowych
Łokińska Małgorzata           Zawodowe informatyczne
Łopuszyński Bohdan                   W zawodzie murarz-tynkarz, stolarz
Mac Łukasz                         W zakresie elektromechaniki
Mach Beata            Język niemiecki
Mach Marcin  Fizyka
Malicka Aneta        Historia, wos
Mazur Ewa             Zawodowe instalacyjne
Morawska Ewa                     Język polski
Pałacki Łukasz  Religia
Pella-Mazur Małgorzata                Zawodowe instalacyjne 
Podwyszyńska Elżbieta Zawodowe informatyczne
Prachowska Kamila Język angielski
Pudlak Agata            Zawodowe drzewne
Racki Zygmunt            Wychowanie fizyczne
Rybak Robert         Informatyka
Sebastianka Iwona                  Edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne
Sierpiński Dariusz           W zawodzie murarz-tynkarz, stolarz
Skubisz Dagmara Język angielski, wok
Stanisławski Roman             W zawodzie monter instalacji sanitarnych
Stankiewicz Elżbieta Zawodowe budowlane 
Stefaniec Agnieszka    Matematyka
Suchorzepka Bernadeta           Język polski
Szczepanik Monika Język angielski
Szczepańska Monika Język polski
Szemlet Edyta Biblioteka
Szymanowska Karolina Wychowanie fizyczne
Tomaszewska-Górecka Wioletta  Zawodowe mechaniczne
Tomaszewski Artur        W zakresie obróbki ręcznej metali
Walczak Marian   W zakresie obróbki mechanicznej metali
Wiech Ireneusz      Zawodowe informatyczne
Wiglusz Danuta Zawodowe budowlane
Wojnar Ryszard            Zawodowe mechatroniczne
Wolański Marcin Wychowanie fizyczne
Woś Adam Zawodowe mechatroniczne
Wróbel Andrzej  W zawodzie monter instalacji sanitarnych
Zaleski Krzysztof         Podstawy przedsiębiorczości, informatyka
Zub Małgorzata Zawodowe logistyczne
Zwoliński Czesław             W zawodzie murarz-tynkarz, stolarz

Partnerzy