LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

Wycieczka do Podkarpackiego Centrum Nauki " Łukasiewicz"

Wycieczka do Podkarpackiego Centrum Nauki " Łukasiewicz" w Jasionce, Historycznego Muzeum Skamieniałości i Minerałów oraz parku zamkowego w Dubiecku.

25 października 2023 roku ciekawi świata uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami-pasjonatami zdobywania wiedzy przez doświadczanie/ K. Prachowską, E. Szemlet, R. Wojnarem/, mieli możliwość wizyty w Podkarpackim Centrum Nauki "Łukasiewicz" Rzeszów/Jasionka. Po prawie trzech godzinach ciekawie spędzonego czasu w otoczeniu naukowych doświadczeń i gier, dość sprawnie dotarli do Dubiecka, gdzie za sprawą p. Roberta Szybiaka odbyli swoistego rodzaju podróż w czasie, by dotknąć prehistorii, a w szczególności prehistorii Podkarpacia.

Zwieńczeniem dzisiejszych poszukiwań miejsc wartych odwiedzenia, był spacer po parku wokół przebudowanego szlacheckiego Zamku w Dubiecku.

Mamy nadzieję, że mimo tzw. "barowej pogody", był to mile i pożytecznie spędzony czas

Partnerzy