LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

Hazard? Nie daj się wciągnąć.

W dniu 26.10.2021 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach profilaktyczno – edukacyjnych realizowanych w ramach programu: „Hazard? Nie daj się wciągnąć”. Spotkanie przeprowadzili pracownicy Urzędu Celno-Skarbowego .

Nasi goście w sposób ciekawy przekazali informacje o nielegalnym procederze urządzania i prowadzenia gier hazardowych. Uświadomili również młodzieży zagrożenia jakie niesie za sobą hazard. Wykład poparty był ciekawą prezentacją oraz przykładami uzależnień znanych ludzi. Przedstawiony program na długo pozostanie w pamięci uczniów.

 

ETAP I - NAJLEPSZY W ZAWODZIE

Wyniki I etapu konkursu "Najlepszy w zawodzie". Szczegółowa punktacja dostępna jest u pana Grzegorza Górala. Gratulujemy!!!

1 Dańko Grzegorz

1 Krzyczkowski Michał

2 Bratko Krystian

2 Leja Patryk

2 Kot Krzysztof

3 Damian Pich

3 Pieniądz Adam

4 Mryc Eryk

4 Kot Dawid

5 Chudzio Mateusz

5 Katan Karol

5 Ner Antoni

6 Leja Oliwier

6 Kolano Paweł

6 Czeluśniak Jonasz

6 Patroś Kacper

7 Bajorek Dawid

7 Choma Patryk

7 Gerula Jakub

8 Łuczyszyn Hubert

8 Dutkowski Kacper

9 Choma Gabriel

9 Skrętkowski Filip

10 PodgórnyDominik

10 Hajduk Mateusz

10 Podbilski Karol

11 Radochoński Jakub

11 Choma Gabriel

Konkurs - Najlepszy w zawodzie

W dniu 22.10.2021 roku odbędzie się pierwszy etap konkursu  Najlepszy w zawodzie, dla uczniów kierunków samochodowych. W Piątek pomiędzy godziną 18:30, a 19:30 będzie aktywny link:

https://liblink.pl/BsP4V4y9AI

Należy wejść na stronę, podać swoje dane i przystąpić do rozwiązywania testu.  Pytania są w formie zamkniętej, jedna odpowiedź jest prawidłowa, maksymalny czas na każde pytanie to 30 sekund.

Powodzenia

Pielęgnujemy pamięć...

19 października br. uczniowie klasy 1 Tbs pod opieką wychowawcy Pani Ewy Morawskiej odwiedzili Cmentarz Główny w Przemyślu. Wizyta była związana z opieką nad nagrobkiem Marcina Łukasiewicza przekazaną młodzieży z Technikum Nr 6 przez Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu. Uczniowie uporządkowali grób, postawili kwiaty i zapalili znicze. 

Wycieczka do Krakowa

W dniu 8 października uczniowie klasy 2tli pod opieką pani Marty Grochowalskiej oraz pani Kamili Prachowskiej uczestniczyli w wycieczce do Krakowa. Uczniowie zwiedzili Muzeum Lotnictwa Polskiego, uczestniczyli w lekcji historii zorganizowanej przez Muzeum Armii Krajowej w Krakowie.

W czasie zwiedzania starego miasta mieli okazję zapoznać się z dziedzictwem narodowym naszego kraju. Takie wyjazdy kształtują polską tożsamość narodową i kulturową, są również okazją do integracji i dobrej zabawy.

Partnerzy