LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

Licealiada w halowej piłce nożnej chłopców

W dniach 7 i 8 stycznia 2019 roku w hali POSIR w Przemyślu odbyła się Licealiada w halowej piłce nożnej chłopców w roku szkolnym 2018/2018. 

Reprezentacja CKZiU NR 1 okazała się bezkonkurencyjna zajmując zasłużone pierwsze miejsce. 
W pierwszym dniu zawodów kiedy rozgrywano mecze w dwóch grupach reprezentanci naszej szkoły zremisowali 1-1 z ZSHUiG oraz pokonali zespół II LO 3-0. 
Zajmując pierwsze miejsce w swojej grupie awansowaliśmy do półfinału gdzie w pokonanym polu pozostawiliśmy ZSEiO pewnie wygrywając 2-0. 
Finał to ponowne spotkanie z II LO i kolejne zwycięstwo tym razem 2-1 po bardzo emocjonującym i zaciętym meczu , w którym nasz zespół nie tylko udowodnił po raz kolejny swoją dominację ale tez pokazał sportowy charakter odrabiając starty w końcówce meczu. 
Na gratulacje i uznanie zasłużył cały zespół , który występował w zawodach w następującym składzie :
Arkadiusz Wojdyła 
Damian Kot
Jakub Ledwożyw
Patryk Pempuś
Jakub Styś
Marcin Skałacki
Jakub Toporowski
Miłosz Urban 
Hubert Baran 
Remigiusz Błachuciak 
Patryk Jakubiec
Marcin Karasiński 
Opiekun - Tomasz Ekiert 

  • image1
  • image2
  • image3
  • image4

SZKOLNE JASEŁKA

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Wyjątkowe jasełka, bo przygotowane przez nauczycieli CKZiU Nr 1 w Przemyślu odbyły się 21 grudnia. Spektakl przygotowały nauczycielki: p. Jadwiga Lubas, p. Ewa Mazur, p. Iwona Fedyna, oraz księża katecheci: ks. Piotr Czarniecki oraz   ks. Piotr Rączka.

Nauczyciele w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawili 3 sceny związane z narodzinami Jezusa Chrystusa:

-1 scena: Pasterze przy ognisku,

-2 scena: Jezus w szopce betlejemskiej,

-3 scena: Na dworze Heroda.

Był św. Józef, Maryja, Trzej Królowie, Herod, Hetman, Służąca- Jagna, Aniołowie, Pasterze, Diabeł i Śmierć. Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami, śpiewanymi wspólnie z gośćmi i młodzieżą.

Panowie: Piotr Jaciów i Wojciech Kijowski przygotowali piękną dekorację, która podkreślała podniosły nastrój wydarzenia.

W przygotowanie oprawy muzycznej oraz jej prowadzenie zaangażowani byli uczniowie kl. II TBS: Michał Bachurski i Krzysztof Wojciechowski.

Uczniom bardzo spodobała się niespodzianka i nagrodzili występ gromkimi brawami.

 Pan Dyrektor podziękował wykonawcom i złożył wszystkim zebranym a także Rodzicom świąteczne życzenia. 

  • IMGP7248
  • IMGP7252
  • IMGP7262
  • IMGP7265

ZAPRASZAMY NA LODOWISKO !!!!

Lodowisko przy ul.Dworskiego 98 jest już czynne. 
W soboty i niedziele od 10.00 - 20.00 z przerwą techniczną od 14.00 - 15.00.
Od poniedziałku do piątku od 9.00 - 20.00 z przerwą techniczną od 14.00 - 15.00. 
Ze względu na brak zadaszenia prosimy na obserwowanie na bieżąco prognozy pogody co pomoże nam wspólnie uniknąć wielu nieporozumień. 
Życzymy wielu udanych ślizgów.

Życzenia Noworoczne

 

Roku bez trosk i zmartwień,

życia w miłości, przyjaźni i szczęściu.

Oby najskrytsze marzenia znalazły urzeczywistnienie,

a każdy dzień przynosił tylko radość i uśmiech...

 

życzy

 

Dyrekcja Centrum Kształcenia

Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Przemyślu

Mikołajkowy Turniej Badmintona 2018

Już po raz  szósty w naszym Centrum odbył się  „Mikołajkowy Turniej Badmintona”.
W rywalizacji wzięli udział harcerze, a także po raz pierwszy gromada zuchowa. Rozegrano  mecze w grze pojedynczej, podwójnej i dokonano klasyfikacji zespołowej.

Po niżej wyniki:

Gra pojedyncza:
1. Pudłowski Adrian      
2. Wagner Hubert          
3. Gdula Anna  

Gra podwójna:
1. Karpińska Joanna      
    Karpińska Julia             

2. Tatarski  Jaromin        
    Hryniszyn Jan                              

Wyniki w klasyfikacji drużynowej:

1.       XIV Przemyska Harcerska Drużyna Wodna im. hm.E.Heila

2.       22  Starszoharcerska Przemyska Drużyna  Obronna „Honker” im. Gen.W.Andersa

3.       I Wodna Ostrowska  Gromada Zuchowa „ Wilczki Morskie”

  • IMG_20181215_100931
  • IMG_20181215_124103
  • IMG_20181215_124530_1
  • IMG_20181215_124854

Partnerzy