LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

Wyjście integracyjne klasy 1 TBS

We wtorek 19.09.2023 uczniowie klasy 1 Tsb udali się wraz z wychowawczynią Panią Beatą Mach i Panem Tomaszem Łamaszem na wycieczkę integracyjną połączoną ze zwiedzaniem Podziemnej Trasy Turystycznej oraz Rynku przemyskiego wraz ze spiżowymi figurkami niedźwiadków.

Młodzież obejrzała ekspozycję pod tytułem „Złoty wiek miasta – jak Przemyśl stał się bogaty, piękny i sławny”. Wraz z przewodnikami przeszliśmy przez wnętrza oryginalnych, odremontowanych piwnic, które wyposażone zostały w instalacje multimedialne z aplikacjami, scenografie poświęcone m.in. wybranym ulicom Przemyśla z XVI i XVII wieku, zajęciom mieszkańców, obyczajom, życiu codziennemu.

Wszystkim bardzo się podobało, uczniowie spisali się na medal. Potem udaliśmy się na spacer po Rynku oraz na lody, wspólnie spędzając czas na rozmowach i poznawaniu siebie.

Partnerzy