LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

Lidia Morawska - córka śp. kpt. Henryka Jaskuły

".. fizyki można używać wyłącznie do opowiadania tego, co jest prawdziwe. To język, w którym nie można zmyślać, choćby nie wiem jak się próbowało"/Jo Nesbo/.

Mieliśmy możliwość gościć w naszej szkole światowej sławy fizyka, panią profesor Lidię Morawską, która jest córką śp. kpt. Henryka Jaskuły /Polaka, który jako pierwszy samotnie opłynął kulę ziemską/. Spotkanie miało charakter spontaniczny i przebiegało w niemal rodzinnej atmosferze. W pracowni mechatroniki i elektryki uczniowie podczas zajęć zadawali osobiście pani profesor pytania związane ściśle z jej dziedziną. Ponadto mieliśmy możliwość zaprezentowania Izby Pamięci patrona szkoły, a także harcówki drużyny wodniaków, która spotyka się od wielu lat w naszej szkole, a jej początki sięgają czasów, kiedy to kpt Jaskuła prowadził szkolenia dla pierwszych adeptów żeglarstwa. Mamy nadzieję, że było to nie ostatnie spotkanie z panią profesor. Serdecznie dziękujemy

  

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Partnerzy