LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

CKZiU Nr 1 w Przemyślu Promotorem Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Od początku istnienia w naszej szkole klas uczących zawodów budowlanych organizujemy zawody szkolne Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, a nasi reprezentanci rywalizują z uczniami innych szkół podczas jej kolejnych  corocznych edycji.

W tym roku Olimpiada ma swój XXXV jubileusz. Z tej okazji Główny Organizator Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej uhonorował naszą szkołę tytułem PROMOTORA OLIMPIADY.

 

Partnerzy