LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

Poznajemy urokliwe Roztocze

W dniu 11 czerwca 2021 roku odbyła się wycieczka uczniów klasy 2Ti kształcących się w zawodzie technik informatyk na  Roztocze. Wyjechaliśmy pod opieką Pani Karoliny Szymanowskiej oraz Pana Ryszarda Hano.  Po przyjeździe do Zwierzyńca wypożyczyliśmy rowery i udaliśmy się na z przewodnikiem na trasę rowerową po Roztoczańskim Parku Narodowym. W trakcie jazdy Pan przewodnik opowiadał wiele interesujących historii oraz anegdot związanych z miejscami, przez które przejeżdżaliśmy.

Następnym punktem, który zaplanowaliśmy był spływ kajakami po rzece Wieprz uznawany za jeden z najpiękniejszych szklaków kajakowych w południowo-wschodniej Polsce. Malownicze tereny przez które przepływaliśmy były dla nas niesamowitą dawką wrażeń. Ostatnią atrakcją, którą zaplanowaliśmy było ognisko. Piekliśmy kiełbaski, rozmawialiśmy.

Zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy wieczorem do Przemyśla.

  • 1
  • 10
  • 11
  • 2

Partnerzy