LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

Sukcesy naszych uczniów

Reprezentanci naszej szkoły z klasy trzeciej monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie uczestniczyli w Podkarpackim Turnieju Monterów Systemów Suchej Zabudowy on-line, który odbył się w maju.

Miło nam przekazać informację o wysokich lokatach, jakie zajęli w konkursie, w którym rywalizowali z reprezentantami szkół Podkarpacia. Emanuel Sikorski zajął czwarte miejsce, a Kamil Krępuszewski siódme.

Warto wspomnieć również o udanym starcie naszych reprezentantów, uczących się zawodu technik budownictwa w zawodach okręgowych XXXIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

W zawodach brali udział reprezentanci szkół o profilu budowlanym z okręgu rzeszowskiego. Wśród 74 uczestników Daniel Rusnak zajął piętnaste miejsce z trzecim wynikiem wśród trzecioklasistów, a Damian Szewczyk dwudzieste pierwsze z drugim wynikiem wśród drugoklasistów.

 

  • Konkurs2
  • Konkurs3
  • konkurs online 1
  • konkurs online 2

Partnerzy