LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

Pożegnanie Absolwentów

W piątek, 30 kwietnia świętowaliśmy zakończenie szkoły przez uczniów klas IV Technikum Nr 6  im. Ks. Franciszka Winnickiego oraz Technikum Nr 8 im. Ks. Abpa Ignacego Tokarczuka. Ze względu na trwającą sytuację pandemiczną uroczystość miała nieco odmienny charakter. O godz. 12 w Sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej została odprawiona Msza Św. w intencji tegorocznych absolwentów z udziałem pocztów sztandarowych oraz przedstawicieli dyrekcji, wychowawców klas IV i absolwentów.  Dzięki transmisji na żywo mogliśmy dotrzeć do wszystkich zainteresowanych osób.  

Wszystkim absolwentom Technikum serdecznie gratulujemy a tym, przed którymi jeszcze egzaminy chcielibyśmy życzyć wysokich wyników na maturze oraz optymizmu i wiary w dążeniu do obranego celu.

Dziękujemy wychowawcom klas maturalnych za trud i wysiłek włożony w pracę z uczniami, której efekty są nie tylko poparte świadectwami ukończenia szkoły. Podejmowane działania wychowawcze, opiekuńcze, patriotyczne, obywatelskie będą z całą pewnością wśród tych młodych ludzi owocować  w dorosłym życiu.

Partnerzy