LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

Rekolekcje wielkopostne

 

Katecheci CKZiU nr 1 w Przemyślu wraz z Rozgłośnią Archidiecezji Przemyskiej Radio FARA i Szkołą Nowej Ewangelizacji św. Jakuba Apostoła zapraszają na rekolekcje dla młodzieży. To propozycja dla uczniów naszej szkoły w ramach zdalnego nauczania.

Spotkanie rekolekcyjne #Antidotum (ok 30 min) będzie składało się z konferencji i wyzwania, mianowicie do każdego głoszenia będzie małe zadanie, które będzie praktyczną odpowiedzią na usłyszane słowo (TE ZADANIA BĘDĄ OCENIANE - WERYFIKACJA PRZEZ LIBRUS).

Rekolekcje będą transmitowane NA ŻYWO przez cztery kolejne dni, począwszy od wtorku 31 marca 2020 o godzinie 12.20 .

ZADANIE NA START:
1. Potwierdź chęć udziału w rekolekcjach, dołączając do wydarzenia, które zostało stworzone na stronie Facebook Radia FARA (https://liblink.pl/wJHx3g8yDC)
2. Subskrybuj kanał YouTube Radia FARA i ustaw powiadomienia - wówczas będziesz na bieżąco informowany o kolejnych spotkaniach rekolekcyjnych (https://liblink.pl/4CItolsi40)

Epidemia koronawirusa mocno nas ogranicza, ale nic i nikt nie może ograniczyć Bożej Łaski i Miłości! Poza Tobą samym...!

Zapraszamy do wspólnego przygotowania na tegoroczne Święta Paschalne, w inny jak dotąd sposób... ale oczywiście możliwy do zrealizowania dla każdego.

Film z zapowiedzią: https://liblink.pl/ozZub1jVWU

Z darem modlitwy katecheci CKZiU nr 1 w Przemyślu

Partnerzy