LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

XIX Dzień Papieski w Technikum nr 8 im. Ks. Abpa Ignacego Tokarczuka

16 października 2019 r. młodzież z Technikum nr 8 im. ks. Abpa Ignacego Tokarczuka przy CKZiU nr 1 w Przemyślu zgromadziła się na uroczystym Apelu. Spotkanie odbyło się dokładanie w 41 rocznicę wyboru polskiego kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową w Rzymie.

Przygotowany montaż słowno-muzyczny przypomniał kiedy i w jakich okolicznościach ks. Karol Wojtyła został biskupem krakowskim, a następnie kardynałem i papieżem. Odczytane teksty i wyśpiewane piosenki przeniosły nas myślami do tych, jakże ważnych wydarzeń. Refleksja nad hasłem „Wstańcie, chodźmy” miała pomóc otrząsnąć się z uśpienia i bezmyślnego przeżywania młodości, bo właśnie w młodych pełnych entuzjazmu i ideału ludziach św. Jan Paweł II - Papież pokładał nadzieję.

Dziękując Piotrowi Cieleckiemu, Bartoszowi Bębnowiczowi, Marcinowi Łaszkewiczowi (klasa 4TMe), Piotrowi Pelcowi (klasa 4TLi) i Jakubowi Czarnocie (klasa 2 TLi) za animację śpiewu i narracji podczas Apelu, chcemy zauważyć całe bogactwo nauczania i wartość historyczną Pontyfikatu Papieża Polaka.

ks. Tadeusz         

  • 20191016_110017
  • 20191016_110100
  • 20191016_111400
  • DSC_2912
  

Partnerzy