LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY - 2019 r.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  nr 1 otworzyło swoje drzwi dla uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych- 15 maja 2019 r., by zaprezentować ofertę kształcenia Technikum nr 6, Technikum nr 8, Branżowej Szkoły I Stopnia nr 6. Odwiedziło nas wielu gimnazjalistów i ósmoklasistów z Przemyśla oraz powiatu przemyskiego i jarosławskiego. 

Młodzież odwiedziła również pracownie w budynkach szkoły i stację diagnostyki samochodów na Centrum Kształcenia Praktycznego, a także mogli wziąć udział w interesujących konkursach i quizach z nagrodami oraz loterii. Z ciekawych rzeczy odbył się także pokaz walk AIKIDO i IAIDO, prezentacja Związku Strzeleckiego „Strzelec” im. Józefa Piłsudskiego, pokaz robotów LEGO MINDSTORMS, pokazy urządzeń technicznych skonstruowanych przez uczniów kl. III TME oraz zawody sprawności sportowej.

Porządku podczas Dnia Otwartych Drzwi pilnowali przedstawiciele naszych uczniów, a opiekę nad odwiedzającymi nas gimnazjalistami i ósmoklasistami roztaczali nauczyciele przy dużej pomocy naszej niezawodnej młodzieży. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym Naszą Szkołę za uczestnictwo w Dniu Otwartym i zapraszamy ponownie, już w procesie rekrutacyjnym do klas pierwszych!!!

  • IMG_20190515_084803
  • IMG_20190515_085651
  • IMG_20190515_091150
  • IMG_20190515_094601

Partnerzy