LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

MAMY W CZADZIE STUDNIĘ im. Ks. Abpa Ignacego Tokarczuka

Jest już gotowa studnia im. Ks. Abpa Ignacego Tokarczuka w Afryce. Ksiądz Edward, który był odpowiedzialny za jej koordynację napisał:

„…Bardzo dziękujemy za kolejną studnię w Czadzie, ufundowaną dla mieszkańców wioski Gabou II. Budowa została ukończona 4 października 2018 roku i w niedzielę 7 października odbyło sie uroczyste jej poświecenie. Uroczystość  poprzedziła msza św. sprawowana w intencji wszystkich ofiarodawców a także w intencji św. p. Księdza Arcybiskupa Ignacego Tokarczuka, którego imieniem została nazwana nowa studnia. Skupienie na mszy św. i podczas modlitwy poświęcenia było bardzo duże, ale też i ogromna radość i wdzięczność dla Was za tak cenny dla nich dar. Niech Pan Bóg Wam wynagradza bo tylko On zna prawdziwą wartość tego co czynicie…”

Dalej  zbieramy makulaturę, by pomóc p. Ryszardowi Łuczykowi i Jego Współpracownikom z Caritas o/Przeworsk w akcji „Makulatura na misje”. Wszystkich chcących pomóc zapraszamy z makulaturą do Biblioteki Szkolnej CKZiU Nr 1 w Przemyślu.

  • PA060106
  • PA060108
  • PA060114

Partnerzy