LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

STOLARZ

Stolarze znajdują zatrudnienie w małych, średnich i dużych firmach. Zatrudnienie można znaleźć na lokalnych, regionalnych rynkach pracy jak również w krajach UE. W mediach często powtarzają się ogłoszenia pracodawców o chęci zatrudnienia stolarzy. Może on również sam prowadzić działalność gospodarczą.

Stolarz wykonuje wyroby z drewna i tworzyw drzewnych na podstawie rysunków technicznych, które wykonuje sam lub korzysta z gotowych rozwiązań konstrukcyjnych. 

Dobiera i przygotowuje do obróbki ręcznej i maszynowej drewno i tworzywa drzewne. Obsługuje obrabiarki i urządzenia pozwalające na sprawną manipulację materiałami podstawowymi, celem wykonania z nich mebli i wyrobów stolarki budowlanej.

Stolarz może podnosić swoje kwalifikacje, uzupełniając je i uzyskując dyplom technika technologii drewna.

W naszych szkolnych pracowniach zawodowych, wyposażonych w maszyny i urządzenia oraz narzędzia do obróbki drewna wykonuje się pod nadzorem nauczycieli praktycznej nauki zawodu wyroby z drewna litego i tworzyw drzewnych. Wykonują je Uczniowie klas stolarskich od I do  III.

A oto próbka zdolności i umiejętności naszych uczniów:

  • 1
  • 1478814216598
  • 1478814218100
  • 1478814218472

Partnerzy