LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

Umowa partnerska z koncernem BorgWarner

15 września w siedzibie firmy BorgWarner w Rzeszowie Jasionce dyrektor p. Paweł Tetela podpisał umowę partnerską z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Przemyślu. Zobowiązanie koncernu BorgWarner Poland Sp. z o. o., wynegocjowane przez ks. Łukasza Pałackiego, dotyczy współpracy pod kątem organizowania wycieczek szkoleniowych, praktyk uczniowskich, staży zawodowych oraz zatrudniania absolwentów naszej szkoły o kierunkach samochodowych i mechanicznych w zakładzie produkcyjnym w Rzeszowie Jasionka.

BorgWarner Poland Sp. z o.o.jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów oraz systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych i przeniesienia napędu w pojazdach samochodowych.

Oprócz zakładu produkcyjnego Hipar z Woli Rafałowskiej czy koncernu Tenecco z Rybnika, BorgWarner jest kolejną firmą, która objęła patronatem klasy w zawodzie: mechanik pojazdów samochodowych oraz technik pojazdów samochodowych, technik mechanik, technik mechatronik w CKZiU Nr 1 w Przemyślu.

www.borgwarner.com

Partnerzy