LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

Radosnych Świąt

 

Radosnych i spokojnych, pełnych ciepła i nadziei

Świąt Bożego Narodzenia

oraz wszelkiej pomyślności i osiągnięcia sukcesów,

cierpliwości i wytrwałości w realizacji planów

i dalszej owocnej współpracy

w nadchodzącym 2022 roku

 

życzy

 

Dyrekcja Centrum Kształcenia

Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Przemyślu

SZLACHETNA PACZKA W CKZIU NR 1

Nasza szkoła wzięła udział w XXI edycji SZLACHETNEJ PACZKI. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Do niesienia pomocy  włączyła się cała społeczność CKZiU Nr 1,  tj. dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi, samorząd uczniowski wraz opiekunami oraz uczniowie wraz z rodzicami. Dla wybranej rodziny udało się zebrać oraz zakupić wszystkie potrzebne rzeczy, a także wiele dodatkowych upominków na Święta. Wszystkim Darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy.


Mikołajki

Mikołajki to czas, w którym wspominamy świętego Mikołaja. Dzień ten jest okazją do obdarowywania się prezentami oraz sprawiania sobie niespodzianek. 6 grudnia w naszej szkole również pojawił się Św. Mikołaj. Wraz z pomocnikami odwiedził uczniów, nauczycieli i pracowników, zostawiając słodki upominek.

W tym dniu rozegrany został I Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły. Na podium znalazły się reprezentacje klas: 3 as – pierwsze miejsce, 3 Pbs – drugie miejsce oraz 4 Tms na miejscu trzecim. Zwycięzcą konkursu na najlepszy strój świąteczny został reprezentant klasy 3 Ti.  Dzień 6 grudnia upłynął w bardzo miłej i świątecznej atmosferze.

SZKOLENIA BRANŻOWE DLA UCZNIÓW

Uczniowie naszej szkoły, kształcący się w zawodach technik pojazdów samochodowych oraz mechanik pojazdów samochodowych uczestniczyli w szkoleniu pt . „ Produkcja, budowa, zasada działania i obsługa amortyzatorów firmy KYB.

Partnerzy