LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

ZMIANA ADRESU STRONY CKZIU NR 1!!!

Strona CKZIU NR 1 w Przemyślu od 1 września funkcjonuje pod nowym adresem internetowym. Strona stworzona została w ramach projektu pn. "Razem Zmieniamy Przemyśl" w ramach "Programu Rozwój Lokalny", finansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa. Zapraszamy.

 

WWW.ckziu1.przemysl.edu.pl

 

Tajemnice dawnego Przemyśla

17 listopada klasa 2tmm odkrywała tajemnice dawnego Przemyśla. Młodzież zwiedzała podziemia miasta, dworzec kolejowy, stare mury i rynek . Klasie towarzyszył Pan R.Wojnar i Pani D.Skubisz.

Technologia uszczelnień stosowanych w nowoczesnych silnikach spalinowych

Szkolenie, które odbyło się w dniu 10.11.2023 r. zostało zorganizowane przez Firmę INTER CARS w ramach współpracy z CKZiU NR 1 w Przemyślu.
Tematem spotkania było: „Technologia uszczelnień stosowanych w nowoczesnych silnikach spalinowych”. Szeroką wiedzą w tej dziedzinie podzielili się z nami Pan Korneliusz Konkol oraz Pan Florian Kiziak z Firmy ErlingKlingre AG będącej wiodącą w dziedzinie produkcji i wdrażaniem najnowszych technologii uszczelniania silników spalinowych. Nadmienić trzeba, że wykład i pokaz był dwujęzyczny gdyż odbywał się po polsku i w języku angielskim.
W zajęciach wzięli udział uczniowie klas branżowych i techników.
Dziękujemy organizatorom i wykładowcom za możliwość poznania tajników nowoczesnych technologii dotyczących uszczelnień silników.

Partnerzy