LOGOWANIE

            

SPOTKANIE AUTORSKIE „Z książką w ogrodzie” oraz integracja klasy I tli

W środę 19 września 2018 r. młodzież kl. I TLI: technik informatyk i technik logistyk udała się do Bolestraszyc wraz z wychowawczynią i opiekunem, by zwiedzić arboretum, zintegrować się przy wspólnym ognisku i uczestniczyć  w spotkaniu autorskim z przemyskimi pisarzami: p. Magdą Skubisz - autorką książek dla młodzieży (w ostatnich dniach ukazała się Jej nowa książka „MASTER”) oraz p. Stefanem Dardą - pisarzem literatury grozy (Jego „Nowy dom na wyrębach” miał premierę w czerwcu 2017 r).

Spotkanie zostało przygotowane przez pracowników Arboretum w Bolestraszycach. Jest częścią projektu realizacji programu „Promocja czytelnictwa”  przy wsparciu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jego realizacja ma rozbudzić wśród młodych czytelników zainteresowanie literaturą i procesem jej tworzenia.

Autorzy opowiadali o warsztacie pisania powieści, promocji książek oraz zachęcali do podejmowania samodzielnych prób literackich. Uczestnicy mieli możliwość zakupienia książek oraz otrzymania autografów z dedykacją.

Aby poczytać promowane książki zapraszamy do Biblioteki Szkolnej!

  • IMGP6751
  • IMGP6757
  • IMGP6838
  • IMGP6851

Partnerzy