LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

Konkurs Wiedzy Informatycznej i Technicznej pt. „Wiedza, pasja, technika”

17 maja 2019 r. odbył się w Technikum Nr 8  Konkurs Wiedzy Informatycznej i Technicznej pt. „Wiedza, pasja, technika” adresowany do gimnazjalistów Przemyśla i Powiatu Przemyskiego oraz uczniów szkól podstawowych, klas VIII.  Uczestników oraz ich opiekunów o godz. 10.00 powitał Pan Dyrektor Robert Rybak. Po zapoznaniu się z harmonogramem, uczestnicy przystąpili do udziału w części teoretycznej konkursu, polegającej na wykazaniu się wiedzą z przedmiotów: fizyki, informatyki, matematyki i techniki  na platformie Moodle.  Do etapu drugiego  zakwalifikowało  się 12 uczniów, którzy uzyskali najwyższą  liczbę punktów  z teorii. W części praktycznej goście musieli poradzić sobie z zadaniami praktycznymi-informatycznymi. Ponadto   obejrzeli wraz z pokazami: pracownię mechatroniczną, logistyczną, roboty LEGO MINDSTORMS oraz urządzenia skonstruowane przez uczniów klasy III TME .
       Nagrody wręczył laureatom Pan Dyrektor Jarosław Kuligowski, natomiast wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy uczestnictwa, a ich opiekunowie - serdeczne podziękowania za trud włożony w przygotowanie młodzieży.

Laureaci konkursu:

I miejsce
MACIEJ KRUSZYŃSKI Gimnazjum nr 4 w Przemyślu
II miejsce
JAKUB TOMASZEWSKI Gimnazjum nr 4 w Przemyślu
III miejsce
KACPER KUNIK Gimnazjum nr 5 w  Przemyślu

Serdecznie zapraszamy w przyszłym roku na kolejną edycję konkursu.

  • DSC_1106
  • DSC_1108
  • DSC_1111
  • DSC_1140

Partnerzy